Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir hesap oluşturmadan veya giriş yapmadan yalnıca ad soyad ve adres bilgileri ile sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişinizin takibi, puan kazanımları ve daha hesaplı alışveriş için üye olmanızı öneririz.

Kapıda ödeme, havale, eft ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerimiz mevcuttur.

Kaizen Hijyen markalı ürünlerde İstanbul içine Kaizen Hijyen ekibi tarafından ürünler ulaştırılır ve kurulumu sağlanır. İstanbul dışındaki illere ise uygunluk durumunda yine Kaizen Hijyen tarafından teslimat sağlanır. Diğer durumlarda İstanbul dışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır.

İstanbul içi alışverişlerde aynı gün kargo yapılır. Kurulum gerektiren ürünlerde 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanır. İstanbul dışı alışverişlerde ise aynı gün kargoya verilir, sonraki süreç kargo firması ile müşterimiz tarafından takip edilir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanun gereğince aldığınız ürün veya hizmetin ayıplı, kusurlu olması durumunda, internet üzerinden ve kapıdan peşin satışlarda 14 gün, kredi kartı ile yapılan satışlarda 7 gün içerisinde herhangi bir cezai işlem veya bedel ödemeksizin iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.